Fotogaléria - Deň župných škôl v AVIONE 2018

Prezentácia stredných škôl Bratislavského kraja „Deň župných škôl v AVIONE“ sa konal tento rok vo veľkom štýle vo vnútorných aj vonkajších priestoroch obchodného centra už 28. septembra 2018. Naša škola opätovne zabezpečovala stage a ozvučenie akcie. Ako vždy sme sa prezentovali tiež scénickou show – Fashion-art – kde sme tento rok okrem dokonalých kostýmov, masiek a animovanej scény ukázali, že pripravujeme aj šikovných moderátorov, ktorí už dnes dokážu osloviť a zaujať publikum.

den_zupnych_skol_avion_september 2018_1
den_zupnych_skol_avion_september 2018_2