• 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

Fotogaléria - Deň župných skôl v Avione - 2013

Už po druhýkrát zorganizoval Bratislavský samosprávny kraj pre školy, ktorých je zriaďovateľom, prezentačnú akciu „Deň župných škôl v AVIONE“. Aj my sme využili príležitosť ukázať návštevníkom tohto bratislavského nákupného centra čo naši študenti dokážu. A bolo sa na čo pozerať. V hodinovej scénickej show sme predstavili diela našich módnych návrhárov, dizajnérov šperkov, hairstylistov a maskérov. Pre deti ale aj tých skoršie narodených sme pripravili súťaž zo sveta známych filmových a divadelných postáv. Hovorí sa, že dobré sa chváli samo a náš program v AVIONE je toho príkladom.

avion_1
avion_2