Fotogaléria - Deň župných skôl v Avione - 2013

Už po druhýkrát zorganizoval Bratislavský samosprávny kraj pre školy, ktorých je zriaďovateľom, prezentačnú akciu „Deň župných škôl v AVIONE“. Aj my sme využili príležitosť ukázať návštevníkom tohto bratislavského nákupného centra čo naši študenti dokážu. A bolo sa na čo pozerať. V hodinovej scénickej show sme predstavili diela našich módnych návrhárov, dizajnérov šperkov, hairstylistov a maskérov. Pre deti ale aj tých skoršie narodených sme pripravili súťaž zo sveta známych filmových a divadelných postáv. Hovorí sa, že dobré sa chváli samo a náš program v AVIONE je toho príkladom.

avion_1
avion_2