Fotogaléria - Jedinečný dokumentárny film z Južnej Kórei

Študentka našej školy, Vanessa Viršíková, v rámci praktickej maturity spracúva ojedinelý dokumentárny film o živote, tradíciách a krásach Južnej Kórei. Materiály k filmu, tisícky fotografií a kamerových záznamov, pri priniesla z pobytu v tejto krajine, kde strávila určite netradičné vianočné prázdniny. Čaká ju teraz neľahké obdobie ich triedenia a spracúvania, aby film plnohodnotne ukázal špecifiká tejto ďalekej zeme. Veríme, že sa v ňom s nami podelí o svoje zážitky a nezabudnuteľné spomienky. Zatiaľ len malá ochutnávka – niekoľko záberov z pobytu na druhom konci sveta.

krea_1
krea_2