Fotogaléria - Mária Terézia - Posledná milosť

Aj vďaka našim študentom môže cisárovná Mária Terézia udeliť svoju poslednú milosť v pôvodnom slovenskom muzikáli, ktorý uvádza renomované bratislavské divadlo Nová scéna. Naši študenti sa podieľajú nielen na líčení známych hercov, ale ich príspevok k realizácii tohto mimoriadneho diela je možné vidieť aj pri práci na svetelnom dizajne. Sme radi, že študenti majú možnosť v reálnych podmienkach preukazovať svoje špičkové odborné vedomosti a zručnosti.

Maria_Terezia_posledna_milost_1
Maria_Terezia_posledna_milost_2