• 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

Fotogaléria - DNI EURÓPSKEHO KULTÚRNEHO DEDIČSTVA

Dňa 17. septembra 2020 sa žiačky našej školy zúčastnili zaujímavého podujatia Tvorivých dielní s ÚĽUV pre Pridružené školy UNESCO. Podujatie sa uskutočnilo v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva. Tohtoročnou témou bolo "Heritage and education" - "Minulosť vzdeláva". Žiačky si vyskúšali tradičnú techniku pletenia z drôtu a maľbu na sklo. Milá atmosféra vytvorená odbornými lektorkami z ÚĽUV a pracovníčkami IDS UNESCO bola počas #EuropeanHeritageDays 2020 krásnym príkladom spojenia vedomostí s tradíciami a zručnosťami, ktoré sú typické pre Slovensko a sú výzvou smerovania k obohateniu vzdelávania v 21. storočí.

EuropeanHeritageDays_1
EuropeanHeritageDays_2