• 29.7.2020 účasť školy na projekte BSK v rámci obnovy objektov DSS
  • 2.9.2020 začiatok vyučovania v školskom roku 2020/2021
  • 17.9.2020 účasť žiakov na umeleckých dielňach UNESCO v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva
  • 23.9.2020 účasť žiakov na Župnom športovom dni
  • 25.9.2020 účasť žiakov na súťaži Módny návrhár 2020 v Ružomberku
  • 29.9.2020 účasť  na príprave a realizácii podujatia "Vráťme knihy do škôl"
  • september 2020 slávnostné otvorenie nového fotoateliéru školy
  • september 2020 slávnostné otvorenie výstavnej siene na Sklenárovej

korona banner

Fotogaléria - IKEA Fashion Show

17. mája 2013 sa v priestoroch obchodného centra AVION konala súťaž predovšetkým bratislavských stredných umeleckých škôl o najlepší a najorginálnejší model z látok ponúkaných v obchodnej sieti IKEA. Víťazmi dvoch zo štyroch kategórií sa stali naši študenti: Zoltán Winkler v kategórii „Večerné spoločenské šaty“ a Alica Mikócziová v kategórii „Švédska jar“. Alica Mikócziová sa súčasne stala absolútnym víťazom celej súťaže a treba pripomenúť, že tým priniesla svojmu študijnému odboru aj finančné ocenenie IKEA na nákup zariadenia a pomôcok pre vyučovací proces.

ikea_1
ikea_2